Çalışma Planı Hazırlama

İşletmeleriniz için yıllık çalışma planı hazırlarken aşağıdaki adımları izlemelisiniz.

1.Adım:

İlk adımda çalışma planını hazırlamak istediğiniz işletmenin üzerine tıklayıp içerisine girmeli ve karşınıza çıkan menülerden "yıllık planlar" butonuna tıklamalısınız.

 

2.Adım:

Karşınıza gelen ekrandan "çalışma planı hazırlama" butonuna tıklamalısınız.

3.Adım:

Sonraki adımda çalışma planınız ile ilgili düzenleme işlemlerine başlayabilmek için "oluştur" butonuna tıklayınız.

4.Adım:

Öncelikle faaliyet konularınızı seçmelisiniz. Listede istediğiniz faaliyet konusu mevcut değil ise bir önceki sayfadan faaliyet konusu tanımlayabilirsiniz. Faaliyet konularınızı seçtikten sonra" oluştur "butonuna tıklayınız.

5.Adım:

Oluştur butonuna tıkladığınızda hemen yeni sekmede oluşturmuş olduğunuz çalışma planını açılacaktır. Artık çalışma planınızı yazdırarak imzalı bir şekilde arşivinize kaldırabilirsiniz.

UYARI 1:

Daha önce hazırlamış olduğunuz çalışma planlarını iki şekilde yeniden yazdırabilirsiniz.

1.Yöntem: Sol tarafta yer alan "Evrak Çantam" modülünde bulabilir oradan belgenizi yeniden indirebilirsiniz. 

2.Yöntem: Çalışma Planına ulaşmak istediğiniz işletmenin içerisindeki menülerden "Yıllık Planlar" butonuna tıkldığınızda aşağıdaki ekrandan "Dosya İndir " butonuna tıklayabilirsiniz.

UYARI 2 :

Çalışma Planınızı oluşturduğunuzda sağ köşede adres çubuğunda pop-up engellemesi ile karşılaşabilirsiniz. Bunun için engellemeye önce izin vermelisiniz. Sonrasında yeniden oluştur butonuna tıklayarak ilerlediğinizde çalışma planınız oluşturulacaktır.

En son Destek Sorumlusu tarafından 20.3.2019 09:35 tarihinde düzenlendi.