Eğitim Kayıt Sorgulama

Egitim Kayit Sorgulama

Eğitim sorgulama modülü size ilgili personel için yapılan eğitim bildirimlerinin raporunu sunar. Yani personeliniz atamanızın bulunduğu işletmede işe başladığında önceki işletmesinde hangi eğitimleri almış, hangi eğitimleri eksik kalmış bunun sorgulamasını yapabilirsiniz. İlgili işlemler için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

1.Adım:

İlk adımda sorgulama yapmak istediğiniz işletmenizin üzerine tıklayarak içeri girmelisiniz ve işletmeye ait menülerden "personel durum" butonuna tıklamalısınız.

2.Adım:

Personel duruma tıkladığınızda karşınıza ilgili işletmenin personel listesi gelecektir. Bu personeller arasından eğitim sorgulaması yapacağınız personelin hemen karşısındaki "IBYS Eğitim Sorgula" butonuna tıklamalısınız.

3.Adım:

Sonraki adımda karşınıza sorgulama yapacağınız personelin detaylı bilgileri gelecektir ve hemen alt kısımdan eğitim raporunu görmek istediğiniz tarih aralığını seçmelisiniz. Tarih seçimi sonrasında "Eğitim Sorgula" butonuna tıklayabilirsiniz.

4.Adım:

Son adımda seçtiğiniz personeliniz ile ilgili eğitim verilen konuları ve eğitim tarihlerini rapor halinde görüntüleyebilirsiniz.

En son Destek Sorumlusu tarafından 14.2.2019 10:21 tarihinde düzenlendi.