Muayene Bildirimlerim

Muayene Bildirimlerim

1.Adim:

Muayene bildirimi için öncelikle işletmelerim sayfasına gitmelisiniz. İşletmelerim sayfasından muayene girişi yapmak istediğiniz çalışanın ait olduğu işletmeyi bulunz ve üzerine tıklayınız.

 

2.Adim: 

İşletmeyi seçtikten sonra açılan pencereden personel durum yazan yere tıklamanız gerekmektedir.

 

3.Adim:

Personel durum'a tıkladıktan sonra o işletmeye ait çalışanlar listelenecektir. Eğer listede personel yok ise Personel Ekle sayfasından gerekli işlemleri yaparak personel ekleyebilirsiniz. Listeden reçete yazmak istediğiniz personelin yanında bulunan Sağlık Raporu Kaydet kısmına tıklayınız.

 

4.Adim:

Muayene bildirim sayfasına geldiğinizde  EK-2 formuna göre muayene için gerekli bütün bilgileri adım adım girebilirsiniz. 

5.Adim:

Gerekli bilgileri ilgili adımlarda doldurduktan sonra Kanaat ve Sonuç kısmında çalışanın muayene sonucunda hangi işlerde çalışabilebileceği bilgisinin girilmesi istenmektedir. Bu alanda birden fazla meslek seçebilirsiniz.

6.Adim:

Kanaat ve Sonuç bilgisinide girdikten sonra aşağıda belirtilen alandaki Kaydet ve Bitir alanına tıklayarak muayene kaydınızı oluşturabilirsiniz. 

 

7.Adim:

Bilgileri kaydettikten sonra sistem sizi muayenelerim sayfasına yönlendirmektedir. Muayenelerim sayfasında daha önce kaydettiğiniz muayeneleri görüntüleyebilir bakanlığa bildirim yapmadığınız muayeneleri silebilirsiniz. Dilerseniz görüntüle alanına tıkladıktan sonra ilgili düzenlemeleri yapabilir ve sonrasında “Ek2 indir” butonuna tıklayarak sağlık raporunuzun dökümünü alabilirsiniz. (Muayene bildirimi henüz başlamamıştır.)

 

En son Destek Sorumlusu tarafından 19.3.2019 14:07 tarihinde düzenlendi.